Novinky - 23.05.2020 10:44

Pokračovanie Oktagon Underground aj s Pirátom už dnes večer!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Po úspešnom prvom turnaji v rámci projektu Oktagon Underground sa pozornosť fanúšikov zamerala na slovenskú časť. Tá sa k slovu dostane už dnes večer, no turnaj sa neodohrá na slovenskom území. Všetci zápasníci sa totiž kvôli pretrvávajúcim opatreniam musia presunúť do Prahy, kde si zmerajú sily.

Rýchly 24-hodinový výlet si budú chcieť zápasníci spríjemniť večerným víťazstvom a postupom do ďalšieho kola. Na fanúšikov čakajú váhové kategórie do 70, 80, resp. 90 kilogramov, v ktorých sa predstavia aj veľmi známe mená. Opäť to bude dvanásť tvrdých zápasov s veľkými očakávaniami. V prvej polovici turnaja sa predstavia napríklad Michal Zátorský, Samuel Daňko či Denis Farkaš. Druhá polovica večera prinesie taktiež zaujímavé súboje. Hneď na jej úvode si premiéru v Oktagone odbije Vlasto Čepo, nasledovať bude východniarsky boj Denisa Tripšanského s Leonardom Spišským a príležitosť dostane aj Ronald Paradeiser, ktorý si bude musieť dávať pozor na Milana Kratochvílu.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

OKTAGON UNDERGROUND #2 a FINÁLNA podoba FIGHT CARD! ? . Slovenská strana ide do akcie a nás v sobotu čaká 12 našlapaných zápasov pod ATRAKTÍVNÍMI UNDERGROUND pravidlami? . Ako si hviezdy OKTAGONU poradia v súbojoch so šampiónmi z boxu či thajského boxu? ? . Do klietky OKTAGONU sa vracia ?? Pirát Krištofič ☠️, v hlavnom zápase Marek Bartl v bitke so skúseným Cibinskim! Stretnutie rivalov z východného Slovenska, Tripšanský vs. Spišský alebo premiéra v OKTAGONE v podání bombera ?? Vlasta Čepa! ? . To a omnoho viac už v sobotu NAŽIVO vo FULL HD a bez reklám na ? www.oktagon.tv ? kde môžeš stále využiť možnosť zvýhodneného balíku! ? ?

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Do zápasu s Erikom Tlkancom napokon kvôli zraneniu nenastúpi Jozef Wittner, ktorého nahradil Patrik Križan. V dvoch hlavných zápasoch sú však aktéri pripravení ukázať to najlepšie. Najskôr to bude návrat strateného syna, Samuel “Pirát” Krištofič sa postaví tvrdému postojárovi Jakubovi Benkovi, aby ukázal, že tieto pravidlá budú hrať v jeho prospech. Na záver celého večera si to rozdajú Marek Bartl a Kamil Cibinski. Zápas, od ktorého sa taktiež očakáva tvrdá bitka, kde nikto nie je dopredu favorizovaný. Víťazi všetkých duelov postúpia do ďalšieho kola, ktoré sa na slovenskej strane uskutoční v sobotu 6. júna.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora