Novinky - 06.06.2020 10:44

Štvrtý turnaj Oktagonu z “podzemia” konečne na Slovensku

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Po troch akciách, ktoré sa kvôli pretrvávajúcim opatreniam museli konať na území Českej republiky, sa kolos projektu Oktagon Underground presúva na Slovensko. V Bratislave sa uskutoční v poradí štvrtý turnaj s hviezdnym obsadením. V hre budú totiž mená ako Samuel “Pirát” Krištofič, Ronald Paradeiser, Vlasto Čepo či Lucia Szabová.

Bratislavská karta ponúkne desať tvrdých semifinálových duelov, po ktorých fanúšikovia spoznajú finalistov slovenskej strany jednotlivých pyramíd. Večer otvorí bitka ťažkotonážnikov medzi Gabrielom Törökom a Ivanom Bartekom. Váhová kategória do 100 kilogramov bude k videniu po prvýkrát v tomto projekte a okrem úvodného duelu diváci uvidia aj súboj Pavla Langera so Simonom Michálkom. Premiéru v Undergrounde si v sobotu večer odbijú aj ženy a to taktiež dvoma zápasmi. Najskôr dostanú priestor Lucia Krajčovič a Alena Gondášová a neskôr sa k slovu dostane aj finalistka štvrtej série Oktagon Výzvy Lucia Szabová, ktorá sa postaví proti Paule Marčišovej.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

UŽ ZAJTRA!!!! ? . ?? Semifinalisti, ťažké váhy a ženské duely na čele so SILENT KILLER! ?? . Iba krôčik do finále delí ??PIRÁTA, srbského delostrelca ??ČEPA, ?? Ronyho a ďalších! . Ako sa zadarí všetkým víťazom štvrťfinálových kôl v extrémne zaujímavých zápasoch? Zvládne Pirát prejsť cez zverenca Attilu Végha s taktikou, ktorú mal v prvom zápase alebo bude musieť prísť s niečim úplne novým? Prestrelku očakáváme z hlavného predzápasu, kde svoje sily zmerajú skvelí boxeri Čepo s Tlkancom. Zvíťazí tvrdá brada a tvrdé päste alebo chirurgický presné spodky, ktoré Tlkanec famózne ovládá? Parádne výmeny očakávame aj od dua „rýchlikov“ Tripšanského so Zátorským alebo mladých pušiek Ronyho s rebelom Farkašom! Nezabúdajme ani na finalistku výzvy „SILENT KILLER“ Luciu Szabovú, ktorá si bude chcieť spravit chuť z odloženého finále alebo Luciu Krajčovič, ktorá vyrazí do bitky v ten istý večer ako jej snúbenec Čepo! . Sleduj už v sobotu NAŽIVO od 19:00 na ? www.oktagon.tv ?

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Zvyšné tri váhové kategórie už fanúšikovia Oktagonu mali možnosť vidieť pred dvoma týždňami vo štvrťfinále. Do najlepšej štvorky sa v kategórii do 70 kilogramov prebojovali Marco Novák a Nikolas Krivák a taktiež Denis Tripšanský s Michalom Zátorským. Vo váhe do 80 kilogramov došlo k nútenej zmene, keď musel Jakub Kadáš nahradiť Juraja Tuturu. Kadáš sa v semifinále postaví Kamilovi Cibinskému, zatiaľ čo v druhom semifinále vyzve Ronalda Paradeisera Denis Farkaš. Najočakávanejšie zápasy sú však na programe na záver večera, kedy sa uskutoční najskôr bitka Vlasta Čepa s Erikom Tlkancom a následne aj súboj Samuela “Piráta” Krištofiča s Lukášom Eliášom. Celý program štvrtého turnaja štartuje v sobotu 6. júna o 19:00.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora