Novinky - 13.06.2020 10:22

Finále českej strany pavúka už dnes večer!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Špeciálny projekt Oktagon Underground sa pomaly blíži do superfinále. Už dnes večer sa totiž uskutočnia finálové duely na českej strane pavúka, z ktorých spoznáme piatich superfinalistov. Tí si to potom rozdajú vo veľkom superfinále spolu so súpermi zo slovenskej strany.

Okrem piatich súbojov pavúka sa uskutočnia aj “superfighty” zápasníkov, ktorí dostanú od Oktagonu príležitosť. Medzi nimi sa objavia aj známe mená z projektu Underground ako napríklad Tereza Dvořáková, Paula Marčišová, Jan Pajtaš či Adrián Bartl. Všetkých päť “superfightov” sa uskutoční na úvod večera ako predkrm pred hlavnou kartou.

Na tej fanúšikovia uvidia všetky finálové duely jednotlivých váhových kategórii. Na úvod sa do klietky postavia ťažkotonážnici Daniel Škvor a Martin Horský, ktorý je náhradou za zraneného Melvina Maného. Nasledovať bude atraktívny zápas Matěja Peňáza s Jakubom Klaudom a tiež súboj Tadeáša Růžičku s Jakubom Dykom, ktorý nahradil zraneného Luboša Lesáka. V hlavnom predzápase večera sa predstaví Tereza Bledá proti Magdaléne Šormovej a večer uzavrie bitka Lea Brichtu s Matoušom Kohoutom. Celý galavečer štartuje o 19:00.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora