Novinky - 16.06.2020 16:44

Očakávaný súboj je tu! Dvaja kohúti sa v Oktagone stretnú v septembri

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Oktagon MMA

Týždne trashtalku a ostrých slovných výmen. Aj tak sa dá charakterizovať vzťah Karlosa Vémolu s Václavom Mikuláškom. Obaja kohúti si však všetko môžu vybaviť v klietke. Oktagon totiž zverejnil dátum aj miesto ich vzájomného zápasu.

V sobotu 26. septembra sa uskutoční galavečer Oktagon 17, ktorého hlavným duelom bude práve súboj “Terminátora” s “Babou Jagou”. Turnaj bude hostiť pražská aréna O2 Universum, kde sa pôvodne mal konať galavečer Oktagon Prime 5, no po pandémii sa situácia zmenila. Na karte by sa okrem spomínanej dvojice mali zúčastniť aj ďalší elitní bojovníci domácej scény. Spomínajú sa totiž mená ako Miloš Petrášek, Leo Brichta, Jakub Tichota, Jakub Běle či Veronika Rodová.

Pre Oktagon pôjde o druhý turnaj v septembri, keďže už skôr bol oznámený termín preloženého galavečeru Oktagon 16. Ten sa uskutoční v Ostrave o tri týždne skôr ako Oktagon 17 a fanúšikovia sa tak majú na čo tešiť. Kedy sa uskutoční najbližší turnaj na Slovensku zatiaľ nie je známe. Dôležité bude uvoľňovanie opatrení a povolenie väčšieho počtu divákov na tribúnach pri športových a kultúrnych podujatiach.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora