Novinky - 20.06.2020 09:11

Tvrdý súboj Piráta s Čepom už dnes večer!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Šiesty turnaj v rade dnes usporiada organizácia Oktagon MMA v rámci špeciálneho projektu s podtitulom Underground. Po českom finále sú na rade slovenskí zápasníci, ktorí zabojujú o postup do prestížneho superfinále. Okrem finálových duelov sa uskutočnia aj tzv. superfighty, ktoré podobne ako na českej strane, taktiež pútajú pozornosť.

Práve tieto zápasy ponúknu šancu nielen účastníkom projektu Oktagon Underground, ktorí už nie sú v hre o titul. V úvodnom zápase večera sa predstaví Jacob Mikula, ktorý vyzve Tomáša Zajaca. Nasledovať bude boj dvoch bývalých účastníkov pyramídy do 70 kilogramov Romana Paulusa s Tomášom Drábikom. Predstavia sa aj Denis Farkaš a Milan Kratochvíla, ktorí boli súčasťou pyramídy do 80 kilogramov a šancu dostanú tiež ženy. Monika Chochlíková vyzve Viktóriu Bulínovú. Najväčšiu pozornosť však putá posledný superfight, v ktorom sa predstavia Jakub Benko a Vasil Ducár. Elitní postojári, od ktorých sa očakáva tvrdá bitka.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

⚜️ FIGHT CAARD! ?? PYRAMIDY JSOU DO FINÁLE! . JE TO TADY! A jedno je jisté, nad Tatrou se bude blýskat! . V hlavním zápase nás totiž čeká BRATROVRAŽEDNÁ bitva dvou KO mašin PIRÁT vs. Horkokrevný Srb ČEPO! Konečně se dočkáme i duelu SILENT KILLER a PRETTY BEAST. Dvě bojovnice, které spolu sdílely jednu vilu v reality show, se - konečně pro fanoušky - postaví tváří v tvář. . Uvidíme ??Ronyho a to, jestli se stejně popasuje i s 3. zápasem a proti soupeři, který ho dokonce už jednou porazil! FINÁLE Tripšanského s Novákem, kteří své zápasy v pyramidě zvládli naprosto suverénně nebo finálový souboj těžkých vah! . Skvělé bitvy nás čekají i mezi super-fighty. Šampion a dlouhán Benko bude čelit světovému šampionu v boxu Vasilu Ducárovi, který si bude chtít spravit chuť poté, co mu účast v pyramidě znemožnilo zranění. To a mnohem více už v sobotu ŽIVĚ na PPV. . A POZOR! Do prodeje dáváme omezený počet VIP stolů, kde si celou show užijete z těch nejlepších možných míst a s láhví prosecca a občerstvením k tomu! Více na ? www.oktagonmma.cz/udg6

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Druhá polovica večera bude patriť finalistom jednotlivých váhových kategórii. Ako prví sa do klietky postavia Ivan Bartek a Simon Michálek, ktorý je náhradou za zraneného Pavla Langera. Nasledovať bude súboj vo váhe do 70 kilogramov medzi Denisom Tripšanským a Marcom Novákom a tiež boj Ronalda Paradeisera s Michalom Petrišom. Ten je zase náhradníkom zraneného Kamila Cibinského. V dvoch hlavných zápasoch sa predstavia divácky známe mená. Lucia Szabová sa postaví Lucii Krajčovič a následne vyzve Samuel “Pirát” Krištofič vo finále váhy do 90 kilogramov Vlasta Čepa. Práve tento súboj je medzi fanúšikmi najviac očakávaný. Galavečer štartuje o 19:00.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora