Novinky - 06.07.2020 16:33

Zápasníci nezaháľajú. Schyľuje sa k ďalšiemu megazápasu!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Septembrový turnaj Oktagon 16 môže priniesť ďalší vysnívaný zápas fanúšikov MMA. Po informácií o odchode Niklasa Stolzeho do UFC prišiel o svojho súpera miláčik publika Gábor Boráros, avšak táto situácia sa zdá sa vyriešila úplne sama. Na celú situáciu totiž reagoval Samuel “Pirát” Krištofič, ktorý sa stretu s víťazom prvej série Oktagon Výzvy nebráni a dokonca sa podľa vlastných slov hneď začína pripravovať na tento súboj.

Sám účastník nedávneho projektu Oktagon Underground to potvrdil na svojich sociálnych sieťach: „Veľa ľudí mi písalo, že by som to 5. septembra mal zobrať. Ja vtedy budem zdravý a pripravený. Stačí, aby mi Paľo a Ondro napísali. Dohodneme podmienky a ideme na to. Teším sa na Ostravu,” povedal v prvom vyjadrení k potenciálnemu zápasu. Neskôr dokonca povedal, že so zápasom už počíta a štartuje prípravu: „Čakám, kedy mi to kompetentní potvrdia. Ja počítam s tým, že to je hotová vec. Od zajtra chudnem,” dodal.

O vzájomnom zápase Krištofiča s Borárosom sa v minulosti už hovorilo. Ak by sa naozaj duel podarilo zorganizovať, išlo by o ďalší megazápas pod hlavičkou Oktagonu. Obaja sú totiž víťazmi Oktagon Výzvy. Kým Boráros uspel hneď v prvej sérii, “Pirát” je víťazom druhej série reality šou. Obaja sú taktiež mimoriadne populárni u fanúšikov a tak by bolo náročné pre slovenských priaznivcov vybrať si svojho favorita. Tým by však aspoň na papieri bol určite Krištofič. Či sa ale napokon podarí duel dohodnúť už na galavečer Oktagon 16 je zatiaľ otázne. Všetko aktuálne stojí na vyjadrení Borárosa a promotérov organizácie.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora