Novinky - 09.08.2020 15:22

Ako vyzerá tréning youtubera s profesionálmi? Exploited inkasoval tvrdý KO úder

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Youtube

Pred pár týždňami predstavila organizácia Oktagon MMA nový projekt s názvom Vojna youtuberov. Jeho hlavnými postavami sú Peter “Exploited” Altof a Vladimír “Vláďa” Kadlec, ktorí sa pripravujú na vzájomný MMA zápas. Zaujímavú skúsenosť z prípravy má za sebou slovenský zástupca. “Exploited” si totiž vyskúšal tréning s dvoma profesionálmi v bojových športoch.

Na starosť si ho vzal obávaný bombardér Vlasto Čepo so svojou snúbenicou a taktiež MMA zápasníčkou Luciou Krajčovič. Fighter, ktorý sa preslávil najmä vďaka projektu Oktagon Underground, odovzdal svoje skúsenosti mladému youtuberovi, no pridal aj pár tvrdých úderov navyše. Okrem toho, že najskôr predviedol “Exploitedovi” ako zniesť úder na hlavu, ukázal aj niečo zo svojho umenia. Pri ľahšom sparingu trafil presne na spodok a poslal neskúseného súpera k zemi.

Na celú situáciu dohliadala aj Krajčovič, ktorá si následne taktiež s Altofom zatrénovala a odovzdala cenné skúsenosti najmä z prostredia thajského boxu. Vojna youtuberov a teda duel “Exploiteda” s “Vláďom” by sa mal uskutočniť na konci tohto roka. Naplánovaný je na turnaj Oktagon 20, ktorý má organizácia v programe 30. decembra 2020.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora