Novinky - 12.08.2020 15:11

Fanúšikovia sa dočkali. Pirát je späť!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram/Youtube

Fanúšikovia Oktagon MMA a tiež elitných slovenských bojovníkov sa môžu tešiť. Víťaz druhej série Oktagon Výzvy Samuel “Pirát” Krištofič totiž hlási svoj návrat. Nie je to len návrat do zápasov pod pravidlami MMA, ale priamo do organizácie, kde zatiaľ dosiahol najväčšie úspechy v profesionálnej kariére.

Táto informácia bola potvrdená priamo promotérmi organizácie Ondřejom Novotným a Pavlom Nerudom vo včerajšom live vysielaní. Hosťom debaty bol tiež Krištofič, ktorý sa však k celej veci vyjadril aj na svojom instagramovom profile: „Tí, čo ste sledovali nedávno skončené vysielanie, viete, že som podpísal s Oktagonom nový kontrakt. S promotérmi sme sa dohodli na šesťzápasovom kontrakte, takže sa teším na nové výzvy, ťažké zápasy a hlavne zápasy pod pravidlami MMA,” potvrdil “Pirát”.

Víťaz druhej série Oktagon Výzvy sa zúčastnil aj nedávneho projektu Oktagon Underground, v rámci ktorého sa dostal do slovenského finále pyramídy do 90 kilogramov. V ňom však nestačil na svojho kamaráta Vlasta Čepa. Pod pravidlami MMA sa Krištofič naposledy predstavil takmer pred rokom, kedy v Bratislave porazil Róberta Pukača na turnaji Oktagon 14. Podľa dostupných informácií by sa však v klietke mohol opäť objaviť ešte tento rok.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora