Novinky - 25.08.2020 14:33

Oktagon má problém. Vémola s pozitívnym testom na koronavírus

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/deník Sport

Zhruba o mesiac sa v Prahe má uskutočniť jeden z turnajov organizácie Oktagon MMA. Hlavným zápasom tohto galavečera má byť súboj Karlosa Vémolu s Václavom Mikuláškom, no to v tejto chvíli vôbec nie je isté. Samotná organizácia síce zápas propaguje už dlhé týždne, no Vémolovi bol potvrdený pozitívny nález koronavírusu.

Samotný bojovník to potvrdil pre český denník Šport: „Len čo sa mi začalo dávať dokopy koleno, vliezlo na mňa to svinstvo korona. Dosť ma to skolilo, mám ťažký priebeh, horúčky,” povedal Vémola. Český zápasník len nedávno absolvoval operáciu kolena, po ktorej sa však veľmi rýchlo vrátil do tréningového procesu. V ňom ale dlho nevydržal a aktuálne tak bojuje s neviditeľným nepriateľom: „Vzhľadom na to, že do zápasu dlho nezostáva, tak to zatiaľ moc dobre nevyzerá,” dodal bývalý zápasník UFC.

Po tejto informácií, ktorá uzrela svetlo sveta, sa následne potvrdilo aj to, že sa koronavírusom nakazila tiež Vémolova priateľka Lela a ich spoločná dcéra Lili. Problémy sa tak pre skúseného bojovníka znásobili. Situáciu bude musieť riešiť aj samotná organizácia, ktorá už prezradila, že usporiada veľkú tlačovú konferenciu v utorok 1. septembra, na ktorej ozrejmí situáciu s konaním jednotlivých turnajov do konca roka 2020.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora