Novinky - 01.09.2020 12:33

Oktagon odhalí svoje plány do konca roka

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Už dnes podvečer sa uskutoční tlačová konferencia najväčšej československej MMA organizácie. Udalosť s názvom Oktagon Time má ozrejmiť fanúšikom plány promotérov do konca roka 2020 a odtajniť tiež novinky, ktoré sú pripravené. Prenos z konferencie bude pre fanúšikov k dispozícii online.

Predstavenie plánov do konca roka, prezentácia a odhalenie noviniek, pevnosť Oktagon, staredowny, hviezdy Oktagonu a otázky a odpovede s promotérmi a bojovníkmi. To je program tlačovej konferencie, na ktorú sa tešia priaznivci MMA v Čechách a na Slovensku. Od posledného tradičného turnaja totiž uplynulo takmer sedem mesiacov, na čo organizácia zareagovala projektom Oktagon Underground. Ten sa uskutočnil viac-menej bez prítomnosti divákov, resp. s minimálnou hŕstkou fanúšikov.

Ďalšie plány Oktagonu sú však smelšie. Podľa dostupných informácii by sa do konca roka 2020 malo uskutočniť až päť veľkých turnajov. Stať by sa tak malo bez ohľadu na počet fanúšikov, ktorí bude vpustený do arény. Taktiež by na televíznych obrazovkách mala bežať piata séria Oktagon Výzvy. Podrobnejšie informácie sa ale dozvieme od 18:00, kedy je naplánovaný začiatok tlačovej konferencie.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora