Novinky - 07.09.2020 13:22

Problémy pokračujú. Oktagon musel stiahnuť zo zápasu ďalšieho bojovníka!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Len nedávno sa uskutočnila tlačová konferencia Oktagon Time, na ktorej boli predstavené novinky z československej MMA scény a tiež turnaje do konca kalendárneho roka. Hneď na tom prvom, v sobotu 26. septembra, mal štartovať aj bývalý zápasník UFC Viktor Pešta, no nestane sa tak. Český fighter mal totiž pozitívny test na koronavírus a tak sa do klietky o necelé tri týždne nepostaví.

Túto informáciu potvrdila samotná organizácia s dodatkom, že pre pôvodného súpera Peštu, ktorým mal byť maďarský bojovník Csaba Hocz, hľadá náhradu. Po Karlosovi Vémolovi je tak pozitívne testovaný aj druhý bývalý zástupca Českej republiky v UFC. Opäť tak dochádza k zmene programu plánovaného turnaja Oktagon 16 a to zďaleka nemusí byť koniec. Situácia v Česku a na Slovensku sa každým dňom zhoršuje, čo môže promotérom narobiť poriadne problémy.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

?? Viktor Pešta byl bohužel pozitivně testován na COVID-19 a turnaje OKTAGON 16 v Brně se nezúčastní. Pro ?? Csaba Hocze hledáme náhradu.

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma),

Galavečer Oktagon 16 by však v ohrození byť nemal. Zápasy sa uskutočnia v Brne, kde sú Ondřej Novotný s Pavlom Nerudom pripravený usporiadať turnaj bez divákov či dokonca v tom najnižšom možnom počte zúčastnených. Hlavným zápasom podujatia má byť slovenský súboj v ľahkej váhe medzi Karolom Ryšavým a Ronaldom Paradeiserom. Predstaviť by sa tiež mali ďalšie atraktívne mená domácej scény ako Gábor Boráros, Tereza Bledá či Miroslav Brož.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora