Novinky - 14.09.2020 15:22

Už dnes štartuje piata séria Oktagon Výzvy

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

S ďalším rokom je tu opäť pokračovanie obľúbenej reality šou Oktagon Výzva. Tentokrát pôjde už o piatu sériu, do ktorej sa zapoja aj známe mená organizácie. Štart novej sezóny tohto projektu je na programe už dnes večer a sledovať ho môžete na obrazovkách JOJ Plus. Okrem bojovníkov sa fanúšikovia môžu tešiť aj na kvalitné trénerské obsadenie.

Na slovenskej strane to bude dvojica, ktorá dokázala v rámci MMA už takmer všetko. Attila Végh a Ilja Škondrič budú mať na starosti štvoricu našich reprezentantov v aktuálnej sérii Oktagon Výzvy. Medzi ich zverencov budú patriť už známe mená ako Matúš Šutka či Roman Paulus, ktorých doplnia Tomáš Zajac a Igor Lukačovič. Slovenská strana tak bude mať v piatej sérii projektu naozaj silné zastúpenie. V priestoroch nového Oktagon Gymu, ktorý sa nachádza v Šamoríne tak budú chcieť zmariť české šance na úspech.

Českú polovicu reality šou utvoria pod vedením trénerov Viktora Peštu a Michala Hořejšieho taktiež pomerne známe mená. Predstaví sa šampión Oktagon Underground Matouš Kohout a spolu s ním aj trojica Pavel Hvězda, Vladimír Lengál a Michael Krčmář. Po ženských účastníčkach z minulého roka, tak organizácia opäť dáva priestor mužom. Štvrtá séria Výzvy však stále nie je uzavretá. Jej finále by sa malo uskutočniť na rovnakom podujatí ako finále aktuálneho piateho ročníka a to na turnaji Oktagon 18 v novembri tohto roka.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora