Novinky - 22.09.2020 08:30

Český tím Oktagon Výzvy si na svoje konto pripisuje druhú výhru

redakcia Autor: redakcia

V druhej epizóde populárnej reality show Oktagon Výzva sa zápasníci MMA predviedli aj v úlohe cukrárov.

Štáb Oktagon Výzvy si pre účastníkov piatej série pripravil ďalší nezvyčajný súboj. Oba tímy si pod dohľad vzala skúsená cukrárka Natacha Pacal a chalani mali na pôde jej novej cukrárskej školy predviesť svoje kulinárske zručnosti.

Už od začiatku sa skúsenejším zdal český tím. Slovenský pôsobil naopak veľmi nervózne a rozpačito. Aj keď slovenská trénerská dvojica Ilja ŠkondričAttila Végh za chutnejšiu považovala slovenskú maškrtu, do výsledku sa započítaval aj jej dizajn, ktorý mal o niečo krajší český tím. O výsledku preto musela rozhodnúť samotná pani cukrárka, ktorá sa svojím hlasom priklonila k českému tímu.

To znamená, že výber duelantov mali v réžii opäť českí kouči Viktor PeštaMichal Hořejší. Tí do druhého zápasu strategicky vybrali Tomáša Zajaca z Fight Gymu z Bánoviec nad Bebravou, proti ktorému sa postavil Matouš Kohout z TKBC Praha.

Samotný zápas bol celkom vyrovnaný, ale víťaznú ruku na jeho konci napokon dvíhal český súper, ktorý to ale od začiatku nemal vôbec jednoduché. Presvedčte sa sami.