Novinky - 05.12.2020 09:44

Návrat Piráta či očakávaný súboj Vémolu s Mikuláškom. Oktagon 19 už dnes večer!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Turnaj roka. Aj takýto prívlastok dostalo dnešné podujatie organizácie Oktagon MMA s poradovým číslom 19. Fanúšikovia síce na mieste byť nemôžu, no napriek tomu sa môžu tešiť na desať zaujímavých zápasov. Vrcholom večera bude očakávaný súboj Karlosa Vémolu s Václavom Mikuláškom.

Na úvodnej karte Prelims sa nachádza šesť duelov, pričom ten otvárací obstarajú Lukáš Tvrdý a Michal Glos. Po nich sa do klietky pozrie Matúš Juráček, ktorému síce na poslednú chvíľu promotéri zháňali nového súpera, no podarilo sa. Jan Široký zastúpi Michala Dobiáša, ktorý bol pozitívne testovaný na koronavírus. Tretím súbojom v poradí bude duel Filipa Macka so skúseným fínskym bojovníkom Jerrym Kvarnstromom. V Brne sa predstaví aj Pavel Salčák s Poliakom Filipom Tomczakom a čisto zahraničný zápas obstarajú Javid Basharat s Alexandrom Bezkorovainyim. Úvodnú časť večera uzavrie zaujímavý súboj Matěja Kuzníka s Marekom Bartlom.

Zdroj: Oktagon MMA

Hlavná karta bude tentokrát obsahovať štyri zápasy. V tom prvom sa predstaví zlepšujúci sa Andrej Kalašnik, ktorého vyzve posledný premožiteľ Gábora Borárosa, Španiel Tato Primera. Veľký návrat do MMA zažije Samuel "Pirát" Krištofič. Populárny slovenský fighter sa pokúsi pomstiť svojho kamaráta Vlasta Čepa. Ten na Oktagone 17 nestačil na poľského zápasníka Mateusza Strzelczyka, ktorý bude tentokrát čeliť ďalšiemu Slovákovi. Jediný ženský zápas večera a návrat Lucie Pudilovej na domácu scénu. Bývalá UFC zápasníčka sa postaví Švédke Cornelii Holmovej a pokúsi sa dostať späť na víťaznú vlnu. Tú by chcel predĺžiť Karlos Vémola. Český Terminátor v očakávanom súboji nastúpi proti Václavovi Mikuláškovi. Podceňovaný bojovník priniesol Vémolovi na váženie klinec, keďže skúsený fighter avizuje, že ak Mikuláška neporazí v prvom kole, ukončí kariéru. Turnaj Oktagon 19 štartuje už dnes o 18:00. 

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora