Novinky - 31.12.2020 00:15

Rysuje sa veľký zápas. Vémola má po zisku titulu zaujímavého vyzývateľa!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram/Oktagon MMA

Len pár minút po skončení titulového zápasu strednej váhy organizácie Oktagon MMA vznikol námet na prvú obhajobu získaného opasku. Karlos Vémola suverénne porazil Alexa Lohorého, no už sa mu hlásia záujemcovia o ďalší zápas. Okamžite po súboji totiž prišiel do klietky Samuel "Pirát" Krištofič, ktorý oficiálne vyzval českého Terminátora!

Duel medzi Vémolom a Krištofičom bol plánovaný už pred niekoľkými mesiacmi. Pôvodným cieľom Terminátora bolo prísť si do organizácie pre Piráta a Attilu Végha, pričom doposiaľ splnil len jeden z týchto cieľov. Ten mu navyše nevyšiel podľa predstáv, keďže populárny Végh nedal Vémolovi vo vzájomnom zápase šancu. Nový šampión strednej váhy však teraz môže vyrovnať bilanciu s trnavským Spartakus Fight Gymom, kde Krištofič aktuálne trénuje práve pod vedením Attilu Végha.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Obaja v rýchlosti súhlasili s termínom na jar, a teda marec či apríl. Vémola však nezabudol zdôrazniť, že právoplatným vyzývateľom je Milan Ďatelinka, ktorý na Oktagone 20 dominantne porazil Davida Hoška. Ako sa napokon promotéri rozhodnú a koho postavia Terminátorovi do cesty je nateraz otázne. Jedno je ale isté. V každom prípade to bude skvelý a atraktívny zápas.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora