Novinky - 29.01.2021 19:44

Oktagon predstavil ďalšiu novinku. Do boja pôjdu elitní postojári!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Oktagon MMA/Youtube

Po mimoriadnom úspechu projektu Oktagon Underground pristúpila najväčšia československá organizácia k jeho pokračovaniu. Tentokrát dostal podtitul Last Man Standing a prinesie súboje tých najlepších postojárov na domácej scéne.

Systém osemčlenných pyramíd oživí organizácia Oktagon MMA už 27. februára, kedy je na programe prvý takýto turnaj. Takýto formát bol populárny najmä v minulosti, keď v jeden večer musel víťaz pyramídy vyhrať hneď tri zápasy. Presne takýmto spôsobom bude prebiehať aj projekt Last Man Standing. Víťaz každej pyramídy dostane 10-tisíc eur, čo láka mnohých postojárov zúčastniť sa. Jednou z najväčších slovenských hviezd má byť legendárny Vladimír Moravčík, no chýbať nebude ani Igor Daniš, Sebastián Fapšo či Monika Chochlíková, ktorá v minulom roku absolvovala úspešný vstup do MMA víťazstvom v Bellatore.

Na českej strane sa predstaví napríklad legendárny Tomáš Hron, ktorý sa k novinke vyjadril aj v promo videu: „Je naozaj náročné hľadať silu a energiu do ďalších zápasov,“ povedal skúsený postojár. Ďalšími českými reprezentantmi budú Václav Sivák, Matěj Kozubovský, ale aj dvojica bojovníkov z poslednej Oktagon Výzvy: „Uvidíme Vaška Siváka, ktorého všetci už dlhšiu dobu chcú vidieť pod vlajkou Oktagonu, k nemu aj účastníkov posledného ročníka Výzvy Michaela Krčmářa s Vladimírom Lengálom,“ odtajnil promotér Ondřej Novotný. Rovnako sa vyjadril k samotnému projektu: „Ide o najobávanejšiu športovú výzvu všetkých čias. Konceptom osemčlennej pyramídy sa vraciame k základom bojových športov. Aby sa bojovník stal šampiónom, musí v jeden večer poraziť hneď troch ďalších,“ povedal Novotný.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora