Novinky - 31.01.2021 15:22

Vémola pozná súpera. Stretne sa so slovenským bojovníkom

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram/Youtube

Na včerajšom turnaji Oktagon 21 oznámili promotéri hlavný zápas ďalšieho číslovaného podujatia. To sa uskutoční 27. marca a uskutoční sa na ňom titulový zápas strednej váhy medzi Karlosom Vémolom a Milanom Ďatelinkom. Slovenský fighter tak dokázal presvedčiť natoľko, aby dostal šancu bojovať o opasok.

Už pred posledným zápasom, ktorý mal Ďatelinka s Davidom Hoškom, avizoval, že by bol pripravený bojovať o titul s Vémolom. Na konci uplynulého roka sa to ešte zorganizovať nepodarilo, no koncom marca budú môcť obaja ukázať, kto je lepší. Favoritom bude samozrejme český Terminátor, v ktorého prospech hovoria obrovské skúsenosti. Pre slovenského reprezentanta to bude najväčšia kariérna výzva, no napriek tomu je odhodlaný opasok Vémolovi vziať.

Skúsený Terminátor aktuálne nemá o súperov núdzu, keďže už na turnaji Oktagon 20 si zápas s ním vypýtal Samuel "Pirát" Krištofič. S týmto duelom Vémola počíta a tvrdí, že najprv obháji titul s Ďatelinkom a potom príde na rad aj "Pirát". Včerajší turnaj však priniesol ďalšieho vyzývateľa, ktorým sa stal Leandro "Apollo" Silva. Brazílčan porazil posledného Vémolovho súpera a rád by bojoval o titul. Prvý Čech v UFC si tak môže vyberať, no momentálne je isté, že na turnaji Oktagon 22 bude obhajovať svoj opasok proti Ďatelinkovi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora