Novinky - 27.03.2021 11:22

Oktagon 22 po nečakanom vážení pod drobnohľadom verejnosti

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Už dnes večer sa uskutoční ďalší turnaj organizácie Oktagon MMA. Jeho hlavným zápasom bude súboj Karlosa Vémolu s Milanom Ďatelinkom, ktorý napokon nebude tak tradičný, ako sa očakávalo. Okrem toho sa na podujatí objavia aj Alex Lohoré, Lucie Pudilová, Lucia Szabová či Róbert Pukač.

Len desať zápasov zostalo na karte galavečera Oktagon 22 po tom, čo sa zrušili zápasy Javida Basharata i Jakuba Tichotu. Úvodné slovo tak budú mať Tadeáš Růžička a Dawid Kareta. Pre českého postojára to bude vôbec prvý MMA zápas, kým jeho poľský súper už má za sebou tri profi fighty. Nasledovať bude ďalší česko-poľský súboj, keď sa do klietky dostanú Zdeněk Polívka a Filip Tomczak. Čisto slovenský duel obstarajú Marek Bartl a Michal Mokrý, zatiaľ čo úvodnú časť programu uzatvoria Róbert Pukač a Jan Malach.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Na hlavnej karte bude napokon šesť zápasov, kým v tom prvom na seba narazia českí bojovníci Pavel Salčák a Ondřej Raška. Následne sa k slovu prihlásia ďalší domáci zápasníci Tomáš Fiala a Ondřej Petrášek. Chýbať nebude ani Lucia Szabová, ktorá sa predstaví proti súperke z Grécka - je ňou Christina Netzová. Zahraničný súboj obstarajú Alex Lohoré a Tato Primera, kým na hlavný predzápas sa presunul duel Lucie Pudilovej s fínskou bojovníčkou Maiju Suotamovou. Čerešničkou na torte bude stret Karlosa Vémolu s Milanom Ďatelinkom, avšak šancu získať opasok má len slovenský zápasník.

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora