Novinky - 01.05.2021 11:00

Trinásť zápasov a poriadna porcia MMA. Oktagon 23 už dnes!

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Po viac ako mesačnej odmlke sa opäť vracia najväčšia československá organizácia s ďalším turnajom. Oktagon 23 síce prišiel o titulový zápas, v ktorom mal Martin Buday vyzvať Poliaka Kamila Mindu, no napriek tomu ponúkne trinásť kvalitných súbojov. Bojovať budú viacerí českí a slovenskí bojovníci, ktorí sa postupom času stali miláčikmi domáceho publika.

Hneď prvý zápas bude mimoriadne zaujímavý. Víťaz piatej série Oktagon Výzvy Roman Paulus totiž vyzve účastníka tretej série tohto projektu Michala Konráda. Nasledovať bude zahraničný súboj, keď sa proti sebe postavia Brazílčan Rafael Xavier a Maďar Csaba Hocz. Čisto český duel obstarajú Matouš Kohout a Jan Široký, pričom nasledovať bude prvý ženský súboj večera medzi Ewelinou Wozniakovou a Elizabeth Rodriguesovou. Očakávaným bude aj súboj Andreja Kalašnika s Tomášom Bolom, čo bude druhý československý súboj turnaja. Predstaví sa aj miláčik fanúšikov Máté Kertész, ktorý vyzve neporazeného Bruna Carvalha. Hlavným zápasom úvodnej karty podujatia bude ďalší československý súboj. Ten obstarajú Karol Ryšavý a Matěj Kuzník v zápase, v ktorom pôjde naozaj o veľa.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Hlavná karta obsahuje šesť zápasov, pričom sa predstaví aj Kamil Minda, avšak nie proti Martinovi Budayovi, ale Brazílčanovi Kerissonovi Lealovi. Po prehre s Karlosom Vémolom sa do klietky opäť postavia Václav Mikulášek a Thomas Robertsen, pričom pre nórskeho zápasníka by to bez ohľadu na výsledok mal byť posledný zápas kariéry. Druhý ženský zápas večera obstarajú Tereza Bledá a Karoline Martinsová. Do boja pôjde aj ďalší miláčik fanúšikov Leo Brichta, ktorý sa predstaví proti izraelskému fighterovi Kirillovi Medvedovskému. Hlavným predzápasom večera bude zahraničný súboj Roberta Bryczeka s Kaikom Britom a vrcholom turnaja bude veľký návrat. Petr "Monster" Kníže nastúpi proti talianskemu bojovníkovi Andreovi Fusimu. Celé podujatie štartuje o 18:00.

Zdroj: Oktagon MMA

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora