Novinky - 17.05.2021 17:11

Blížiaci sa titulový zápas naberá na obrátkach. Bojovníci si posielajú štipľavé odkazy

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Posledná májová sobota bude opäť patriť organizácii Oktagon MMA, ktorá príde už so svojim dvadsiatym štvrtým turnajom. Jeho hlavným ťahákom je titulový súboj vo welterovej váhe medzi Davidom Kozmom a Leandrom "Apollom" Silvom. Práve táto dvojica sa už nevie dočkať blížiaceho sa duelu, a tak si obaja cez sociálne siete neodpustili štipľavé slová na adresu svojho protivníka.

Ako prvý prišiel s odkazmi brazílsky zápasník. „Dúfam, že si sa dal dokopy, pretože 29. mája nebudeš mať kam utiecť, brácho. Dostaneš cez hubu. Buď radšej pripravený, veľmi dobre pripravený, pretože ja trénujem na 110% a predstavujem si víťazstvo každý deň,“ znie časť odkazu od skúseného bojovníka z Južnej Ameriky. Silva sa naposledy v Oktagone predstavil koncom januára, keď si poradil s Alexom Lohorém na body a vypýtal si tak titulovú šancu práve proti Kozmovi.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Český šampión však fanúšikov nenechal dlho čakať a taktiež adresoval svojmu súperovi zaujímavý odkaz. „Neviem, prečo stále opakuješ to, že sa pred tebou niekam schovávam alebo pred tebou utekám. Neviem, prečo by som to robil, nemám to za potreby. Ešte ti chcem pripomenúť, že v zápase o titul nie je na váhe tolerancia,“ odkazuje Kozma, ktorý naráža na problémy Silvu so splnením váhového limitu v zápase s Lohorém. Očakávaný súboj sa uskutoční už 29. mája na turnaji Oktagon 24.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora