Novinky - 30.05.2021 09:55

Titulový zápas ťažkej váhy, premiéra Chochlíkovej a ďalší elitní zápasníci na turnaji Oktagon 25

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Oktagon MMA

Na včerajšom turnaji, už tradične, organizácia Oktagon MMA oznámila väčšinu zápasov ďalšieho podujatia. Galavečer s poradovým číslom 25 je na programe už 19. júna a opäť nebude chýbať ani súboj o titul. Predstavia sa tiež známe mená domácej scény, no priestor dostanú aj noví zápasníci zo zahraničia.

Hlavným zápasom bude titulový duel v ťažkej váhe medzi Martinom Budayom a Kamilom Mindom. Slovenský reprezentant síce oznámil, že v októbri zabojuje o zmluvu v UFC, no ešte predtým stihne absolvovať vytúžený boj o opasok v Oktagone. Predstaví sa aj Lucie Pudilová, ktorá zatiaľ nemá oznámenú súperku a podobne je na tom aj Slovenka Monika Chochlíková. Elitná postojárka minulý rok absolvovala svoju MMA premiéru v Bellatore, avšak teraz sa upísala najväčšej domácej organizácii.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Premiéru v Oktagone zažije aj srbský zápasník Bojan Veličkovič, ktorý ešte v roku 2012 porazil Jiřího Procházku a neskôr sa predstavil aj v UFC, kde zápasil napríklad s Darrenom Tillom. Novicom v organizácii sa stane aj nemecký reprezentant Arda Adas, no do cesty sa mu postaví namotivovaný Ronald Paradeiser. Fanúšikov bude pravdepodobne veľmi zaujímať súboj Karola Ryšavého s Marekom Bartlom, ktorý sľubuje jeden z najlepších zápasov večera. Oktagon 25 sa uskutoční už o necelé tri týždne, pričom pravdepodobne pôjde o posledný turnaj v Brne. Od leta by organizácia rada opäť vypredávala haly po celom území Česka a Slovenska.

Oktagon 25, oznámené zápasy:
Martin Buday (SR) - Kamil Minda (Poľ.)
Lucie Pudilová (ČR) - zatiaľ nemá súperku
Bojan Veličkovič (Srb.) - Emmanuel Dawa (Franc.)
Ronald Paradeiser (SR) - Arda Adas (Nem.)
Marta Waliczeková (Poľ.) - Rizlen Zouaková (Franc.)
Zdeněk Polívka (ČR) - Abdel Rahmane Driai (Alž.)
František Fodor (SR) - Tomáš Fiala (ČR)
Monika Chochlíková (SR) - zatiaľ nemá súperku
Václav Holota (ČR) - Daniel Hromek (SR)
Karol Ryšavý (SR) - Marek Bartl (ČR)
Jan Gottvald (ČR) - zatiaľ nemá súpera

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora