Novinky - 12.06.2021 16:11

Chochlíková nepoľavuje. Za necelý mesiac stihne dva zápasy

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Instagram

Po úspešnej premiére v organizácii Bellator sa Monika Chochlíková chce výraznejšie presadiť v MMA. Dôkazom je aj šesťzápasová zmluva s najväčšou československou organizáciou Oktagon MMA, v ktorej si odbije premiéru už budúcu sobotu. Podľa všetkého však nezostane len pri zmiešaných bojových umeniach. Už o niekoľko dní neskôr sa totiž predstaví aj pod pravidlami muay thai.

Radostnú novinku s angažovaním skvelej postojárky prišiel Oktagon už pred niekoľkými dňami. Pomerne rýchlo sa organizácii podarilo zohnať Chochlíkovej aj súperku, ktorou je Talianka Giulia Chinello. Na rozdiel od slovenskej zápasníčky má na konte už sedem profesionálnych MMA zápasov, no najviac prehier má na KO či TKO, čo by Slovenke mohlo vyhovovať. Viacnásobná šampiónka vo viacerých postojárskych disciplínach sa v profesionálnom MMA uviedla netradične, keď predviedla techniku scorpion crunch, ktorá sa vo svete zmiešaných bojových umení len tak nevidí.

Okrem MMA však bude Chochlíková bojovať naďalej aj v postoji. Už 10. júla má totiž na programe zápas pod pravidlami thajského boxu na podujatí Dracula Fight Night 4, kde jej súperkou bude Češka Klára Strnadová. Len necelý mesiac po premiére v Oktagone tak slovenskú bojovníčku čaká ďalší súboj, čo pravdepodobne bude reakcia na menej absolvovaných duelov v tomto roku. Vo februári totiž Chochlíková mala bojovať na turnaji Oktagon Underground, no z hry ju vyradil pozitívny test na koronavírus, kvôli ktorému musela nútene pauzovať niekoľko týždňov.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa D F N (@dracula_fight_night)

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora