Novinky - 21.06.2021 17:11

Terminátor chce späť titul. Dostať ho môže už čoskoro

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Oktagon MMA

Na víkendovom turnaji s poradovým číslom 25 odtajnila organizácia Oktagon MMA aj niekoľko zápasov pripravovaného podujatia na pražskej Štvanici. Galavečer Oktagon 26 prinesie okrem iného titulový duel strednej váhy, v ktorom sa Karlos Vémola pokúsi vybojovať späť svoj opasok proti poľskému protivníkovi Marcinovi Naruszczkovi.

Ako sám český Terminátor povedal po súboji s Milanom Ďatelinkom, opasok bude chcieť späť a svoje slová môže potvrdiť už 24. júla. Organizácia sa totiž sťahuje z Brna a pokúsi sa opäť priniesť čo najviac fanúšikov späť na tribúny. Tradičný turnaj na pražskom ostrove ponúkne hneď niekoľko zaujímavých stretov. Predstaviť sa totiž má aj Ivan Buchinger v avizovanom "superfighte". Veľkolepý návrat hlási Miloš Petrášek, ktorého preverí chorvátsky zápasník Vlado Neferanovič.

Zaujímavý bude určite súboj Matúša Juráčka s Tatom Primerom a doposiaľ životná výzva čaká Luciu Szabovú, ktorá sa postaví Švédke Cornelii Holmovej. O necelých päť týždňov sa v klietke objavia aj Lucie Pudilová, Leo Brichta či Daniel Škvor. Organizácia si pre fanúšikov pripravila hneď dvojdňový program, počas ktorého sa uskutočnia aj koncerty rôznych českých i slovenských interpretov.

Oktagon 26, oznámené zápasy:
Karlos Vémola (ČR) - Marcin Naruszczka (Poľ.)
Ivan Buchinger (SR) - zatiaľ nemá súpera
Miloš Petrášek (ČR) - Vlado Neferanovič (Chor.)
Matúš Juráček (ČR) - Tato Primera (Špan.)
Lucia Szabová (SR) - Cornelia Holmová (Švéd.)
Lucie Pudilová (ČR) - Talita Bernardová (Braz.)
Leo Brichta (ČR) - Taylor Lapilus (Franc.)
Daniel Škvor (ČR) - zatiaľ nemá súpera
Peter Gabal (ČR) - Dawid Kareta (Poľ.)
Janne Elonen-Kulmala (Fín.) - zatiaľ nemá súpera

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora