Novinky - 03.07.2021 09:55

Boxerská premiéra Vémolu. Nastúpi proti známemu raperovi

Tomáš Horváth Autor: Tomáš Horváth | Zdroj: Huste.tv/Oktagon MMA/Instagram

Zápasy v MMA mu nestačia. Karlos Vémola sa o pár týždňov predstaví v titulovom zápase strednej váhy na turnaji Oktagon 26 proti Poliakovi Marcinovi Naruszczkovi. V novembri však vymení malé rukavice za boxerské, keďže sa ukáže v projekte Oktagon Underground. Jeho súperom ale nebude žiaden klasický bojovník. Český Terminátor sa postaví do ringu proti známemu raperovi!

Otakar Petřina, známy najmä pod prezývkou Marpo, už skúsenosti s boxom má. Koncom roka 2018 absolvoval šesťkolový súboj s Patrikom "Rytmusom" Vrbovským, ktorý vyhral na body. V minulosti sa tiež venoval thajskému boxu, pričom je bývalým vicemajstrom Česka. Súboj s Vémolom sa uskutoční 13. novembra tohto roka v pražskej O2 aréne. Zápas je vypísaný na šesť kôl po troch minútach a pravdepodobne bude hlavným duelom pripravovaného galavečera. Raper si pred plánovaným stretom s elitným českým MMA zápasníkom verí: „Stopercentne mám šancu. Bola by hanba, keby so mnou prehral. Nie je na tom boxersky dobre a všetci to vedia,“ povedal Marpo.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Oktagon by sa do najväčšej československej haly mal tentokrát vrátiť s turnajom Oktagon Underground, čo sľubuje zaujímavé postojárske súboje. Zatiaľ síce okrem duelu Vémola - Marpo neboli oznámené žiadne ďalšie zápasy, no dá sa očakávať, že v blízkej budúcnosti ich organizácia odtajní. Terminátor si na svojho súpera trúfa a verí, že si pripíše premiérový knokaut vo svojej kariére: „Robím bojové športy už tridsať rokov a ešte som nikdy nikoho neknokautoval. Bohužiaľ pre Marpa, on bude ten prvý. Terminátor sa chystá na svoj prvý životný knokaut,“ prehlásil Vémola.

Pozrite si tento príspevok na Instagrame

Príspevok, ktorý zdieľa OKTAGON MMA (@oktagonmma)

Tomáš Horváth

Tomáš Horváth

Viac článkov od autora