Program Slovákov - 12.02.2018 16:04

Program Slovákov na ZOH v Pjongčangu

Huste.tv Autor: Huste.tv

Piatok 9.2.

  • 12:00 - otvárací ceremoniál

Sobota 10.2.

  • 08:15 - beh na lyžiach (skiatlon žien na 15km) - Alena Procházková
  • 12:10 - sane (prvé a druhé jazdy mužov) - Jozef Ninis, Jakub Šimoňák
  • 12:15 - biatlon (šprint žien na 7,5km) - Anastazia Kuzminová, Paulína Fialková a ďalšie dve pretekárky

Nedeľa 11.2.

  • 05:30 - snoubording (slopestyle kvalifikácie žien) - Klaudia Medlová
  • 10:50 - sane (tretie a štvrté jazdy mužov) - Jozef Ninis, Jakub Šimoňák
  • 12:15 - biatlon (šprint mužov na 10km) - Matej Kazár, Martin Otčenáš a ďalší dvaja pretekári

Pondelok 12.2.

  • 02:00 - snoubording (slopestyle finále žien) - Klaudia Medlová v prípade postupu
  • 02:15 - alpské lyžovanie (1. kolo obrovského slalomu žien) - Petra Vlhová
  • 05:45 - alpské lyžovanie (2. kolo obrovského slalomu žien) - Petra Vlhová v prípade postupu
  • 11:10 - biatlon (stíhacie preteky žien na 10km) - Anastazia Kuzminová, Paulína Fialková a ďalšie pretekárky v prípade postupu
  • 11:50 - sane (prvé a druhé jazdy žien) - Katarína Šimoňáková
  • 13:00 - biatlon (stíhacie preteky mužov na 12,5km) - Matej Kazár, Martin Otčenáš a ďalší v prípade postupu

Utorok 13.2.

  • 03:30 - alpské lyžovanie (1. kolo superkombinácie zjazdu mužov) - Adam Žampa
  • 07:00 - alpské lyžovanie (2. kolo superkombinácie slalomu mužov) - Adam Žampa
  • 09:30 - beh na lyžiach (kvalifikácia šprintu žien klasicky) - Alena Procházková
  • 09:30 - beh na lyžiach (kvalifikácia šprintu mužov klasicky) - Peter Mlynár
  • 11:30 - sane (tretie a štvrté jazdy žien) - Katarína Šimoňáková
  • 12:00 - beh na lyžiach (finále šprintu mužov klasicky) - Peter Mlynár v prípade postupu
  • 12:00 - beh na lyžiach (finále šprintu žien klasicky) - Alena Procházková v prípade postupu

Streda 14.2.

  • 02:15 - alpské lyžovanie (1. kolo slalomu žien) - Veronika Velez-Zuzulová, Petra Vlhová
  • 05:45 - alpské lyžovanie (2. kolo slalomu žien) - Veronika Velez-Zuzulová, Petra Vlhová v prípade postupu
  • 12:05 - biatlon (vytrvalostné preteky žien na 15km) - Anastazia Kuzminová, Paulína Fialková a ďalšie
  • 12:20 - sane (prvé a druhé jazdy dvojíc mužov) - Marek Solčanský, Karol Stuchlák
  • 13:10 - hokej (turnaj mužov B-skupina) - Slovensko-Rusko

Štvrtok 15.2.

  • 07:30 - beh na lyžiach (finále žien voľne na 10km) - Alena Procházková
  • 9:15 - biatlon (vytrvalostné preteky žien na 15km) - Anastazia Kuzminová, Paulína Fialková a ďalšie
    preložené zo stredy
  • 12:20 - biatlon (vytrvalostné preteky mužov na 20km) - Matej Kazár, Martin Otčenáš a ďalší

Piatok 16.2.

  • 04:10 - hokej (turnaj mužov B-skupina) - USA-Slovensko
  • 07:00 - beh na lyžiach (finále mužov voľne na 15km) - Peter Mlynár v prípade štartu v pretekoch

Sobota 17.2.

  • 03:00 - alpské lyžovanie (super-G žien) - Petra Vlhová v prípade štartu v pretekoch
  • 12:15 - biatlon (preteky s hromadným štartom žien na 12,5km) - Anastazia Kuzminová, Paulína Fialková a ďalšie v prípade štartu v pretekoch
  • 13:10 - hokej (turnaj mužov B-skupina) - Slovinsko-Slovensko

Nedeľa 18.2.

  • 02:15 - alpské lyžovanie (1. kolo obrovského slalomu mužov) - Andreas Žampa
  • 05:45 - alpské lyžovanie (2. kolo obrovského slalomu mužov) - Andreas Žampa v prípade postupu

Pondelok 19.2.

  • 01:30 - snoubording (kvalifikácia Big Air žien) - Klaudia Medlová
  • 02:00 - krasokorčuľovanie (krátke tance tanečných párov) - Lucia Myslivečková, Lukáš Csölley

Utorok 20.2.

  • 02:00 - krasokorčuľovanie (voľné tance tanečných párov) - Lucia Myslivečková, Lukáš Csölley
  • 12:15 - biatlon (zmiešaná štafeta) - tím Slovenska
  • pokiaľ slovenskí hokejisti nevyhrajú svoju základnú skupinu a nepostúpia priamo do štvrťfinále, predstavia sa v jednom z kvalifikačných zápasov o postup medzi najlepšiu osmičku.

Streda 21.2.

  • 02:00 - krasokorčuľovanie (krátky program jednotlivcov žien) - Nicole Rajičová
  • hokej (štvrťfinále mužov) - tím Slovenska v prípade postupu

Štvrtok 22.2.

  • 02:15 - alpské lyžovanie (1. kolo slalomu mužov) - Adam Žampa
  • 05:45 - alpské lyžovanie (2. kolo slalomu mužov) - Adam Žampa v prípade postupu
  • 12:15 - biatlon (štafeta žien) - tím Slovenska

Piatok 23.2.

  • 01:30 - snoubording (finále Big Air žien) - Klaudia Medlová v prípade postupu
  • 02:00 - krasokorčuľovanie (voľné jazdy jednotlivcov žien) - Nicole Rajičová v prípade štartu v súťaži
  • 03:00 - alpské lyžovanie (1. kolo superkombinácie zjazdu žien) - Petra Vlhová v prípade štartu v pretekoch
  • 06:30 - alpské lyžovanie (2. kolo superkombinácie slalomu žien) - Petra Vlhová v prípade štartu v pretekoch
  • 12:15 - biatlon (štafeta mužov) - tím Slovenska
  • v prípade postupu si zahrajú semifinále slovenskí hokejisti. Prvý boj o finále je o 8.40, druhé semifinále je o 13:10.

Sobota 24.2.

  • 03:00 - alpské lyžovanie (finále tímovej súťaže) - tím Slovenska
  • ak by slovenskí hokejisti vypadli v semifinále, zahrajú si o 13:10 v zápase o bronz.

Nedeľa 25.2.

  • pokiaľ by sa naši hokejisti prebojovali až do finále, hrali by ho o 5:10.
  • 12:00 - záverečný ceremoniál

Ďakujeme za vaše názory

Napíšte nám: info@huste.tv