MBK Handlová
74:81
(17:23, 19:21, 18:17, 20:20)
VŠEMvs Karlovka
TH: 31/24 – 20/14, Fauly: 25 – 29, Trojky: 6 – 9, Rozhodovali: Tomašovič, Lamoš, Matejčík

MBK Handlová:

Tresač 26, Tyus 9, Zejak 8, Štefek 1, Landenbergue 0 (Stanojevič 15, J. Djordjevič 8, Haviar 7)

VŠEMvs Karlovka:

Abrhám 24, Kuffa 23, Vido 15, Hlivák 9, Podhorský 5 (Kožár 5, Bolek, Hašan a Vitek 0)

Dušan Kasum, tréner Handlovej: „Gratulujem súperovi k zaslúženému víťazstvu. V prvom polčase sme nehrali dobrú obranu, dovolili sme súperovi premeniť ľahké strely za 3 body. Pred zápasom sme sa veľa bavili o tom, že práve na perimetri musíme hrať maximálne agresívne. V druhom polčase sme oveľa lepšie bránili, hrali sme agresívne a dokázali sme vyrovnať. Ale opäť sme urobili zlé riešenie pri našom útoku a dovolili sme súperovi odskočiť. Momentálne nedokážeme udržať vysokú úroveň našej hry viac ako 4 - 5 minút. Takéto prehry sa podpíšu na psychike hráčov a ich sebavedomie ide dole. My sa musíme rýchlo spamätať a pripraviť sa na najbližší zápas. Ďakujem veľmi pekne fanúšikom, že nás povzbudzovali až do konca zápasu a my urobíme všetko pre to, aby sme si získali našich fanúšikov naspäť.“
Djordje Tresač, hráč Handlovej: „Veľmi milo ma prekvapilo privítanie divákov pred stretnutím. Prehra ma veľmi mrzí, ale verím, že postupne začneme víťaziť. Súperovi gratulujem k víťazstvu.“
Peter Ivanovič, tréner Karlovky: „Zápas sme dobre rozohrali, ujali sme sa vedenia. V druhom polčase sa hra vyrovnala, ale udržali sme koncentráciu na vysokom leveli, a to rozhodlo o našom víťazstve.“
Dávid Abrhám, hráč Karlovky: „Išli sme do zápasu zdolať nášho tabuľkového súpera, čo sa nám aj podarilo. Najväčšie problémy nám robil nový hráč Tresač, nevedeli sme sa s ním vysporiadať. Chybami sme dovolili domácim vyrovnať, ale v závere sme kontrolovali záver a zápas sme vyhrali.“