Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

0:7
(0:3)
AS Trenčín
AS Trenčín
1. FC Tatran Prešov - AS Trenčín 0:7 (0:3) - hralo sa v NTC Poprad Góly: 60. a 78. Janga, 33. a 89. Beridze, 27. Ubbink, 37. Antonio Mance, 46. H. Gong, ŽK: 66. R. Černák, 76. Petko (obaja Prešov), rozhodovali: Glova - D. Hrčka, Roszbeck

1. FC Tatran Prešov:

J. Talian (44. Ferenc) - Petko, P. Jacko, Udeh, Miliutin - J. Dzurík, P. Katona - Issa Adekunle (65. T. Sedlák), R. Černák, Streňo - Wiezik

AS Trenčín:

Šemrinec - P. Čögley, Kleščík, Lawrence, Skovajsa - El Mahdioui - Van Haaren, Ubbink (70. Zubairu) - H. Gong (77. Paur), Antonio Mance (47. Janga), Beridze

Futbalisti Trenčína s prehľadom uspeli v Poprade, keď zvíťazili nad hráčmi Prešova jednoznačne 7:0 v nedeľňajšom stretnutí 10. kola slovenskej najvyššej súťaže. Hostia rozhodli už v prvom polčase počas desiatich minút - presadili sa Desley Ubbink, Giorgi Beridze a Antonio Mance. Po zmene strán dokonali skazu Prešova Hillary Gong, dvojgólový Rangelo Janga a opäť Beridze. Tatran prehral tretíkrát po sebe, z víťazstva sa netešil ani v šiestom dueli v sérii. Trenčín dosiahol druhý trojbodový zápis pod trénerskou taktovkou dvojice Cifranič - Marčok.

Napíšte nám: info@huste.tv