Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

4:1
(2:0)
FK Senica
FK Senica
Góly: 44. a 52. Janga, 41. Van Haaren, 66. M. Šulek - 80. Podhorin (z pok. kopu), bez kariet, rozhodovali: Glova - Tomčík, Ádám, 1440 divákov

AS Trenčín:

Šemrinec - M. Šulek, Kleščík, Lawrence, Skovajsa - El Mahdioui - Van Haaren, Ubbink - H. Gong (46. Azango), Janga (69. Antonio Mance), Beridze (65. Paur)

FK Senica:

Plach - Otrísal, Jarabica, Ranko, Podhorin - Krč (67. Alan Kováč), Richtárech - Šefčík, Vaščák, Duga (77. M. Rigo) - Smékal (46. Sarpei)

Futbalisti AS Trenčín zvíťazili na domácom ihrisku nad FK Senica 4:1 v sobotňajšom stretnutí 12. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2017/2018. Trenčania udreli dvakrát v závere prvého polčasu - strelecky sa presadili Ricky van Haaren a Rangelo Janga. V 52. min strelil svoj druhý gól kanonier Janga a v 66. min zvýšil Martin Šulek už na 4:0. Desať minút pred koncom znížil a zároveň stanovil rezultát z pokutového kopu hosťujúci Oliver Podhorin. Trenčín triumfoval vo štvrtom ligovom zápase po sebe, na konte má osemnásť bodov, naopak Senica v aktuálnej sezóne ešte nezvíťazila a je beznádejne posledná s dvoma bodmi.