Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

2:2
(2:0)
FK Senica
FK Senica
Góly: 7. Sekulič, 33. J. Mareš (z pok. kopu) - 46. Duga, 49. Podhorin, ŽK: 25. Hološko - 22. Krč, rozhodovali: Ochotnický - Peter Kováč, Žákech, 481 divákov

ŠK Slovan Bratislava:

Greif - Čikoš, B. Sekulič, Rundič, Chouchoumis (86. Tereščenko) - L. Droppa - Rabiu (63. Oršula), Holman - Hološko, J. Mareš, Čavrič (71. Kubík)

FK Senica:

Plach - Otrísal, Podhorin, L. Lupták, Medveděv - Richtárech, Sarpei, Krč (74. Červeňák), Duga - A. Kováč (40. Ranko) - Smékal (85. Romulo)

Futbalisti Slovana Bratislava remizovali s hráčmi FK Senica 2:2 v sobotňajšom stretnutí 14. kola najvyššej slovenskej súťaže Fortuna ligy 2017/2018. Domáci zásluhou presnými zásahmi Borisa Sekuliča a Jakuba Mareša získali náskok 2:0, ale hostia hneď po prestávke dvoma gólmi v 46. a 49. minúte vyrovnať - presadili sa Denis Duga a Oliver Podhorin. Seničania si pripísali prvý bod po sedemzápasovej sérií prehier.

Napíšte nám: info@huste.tv