Huste Autor: Huste | Zdroj: sita, huste.tv

5:2
(3:1)
MŠK Žilina
MŠK Žilina
Góly: 9. El Mahdioui, 13. Janga, 18. a 70. Ubbink, 68. Beridze – 19. Káčer, 90. Hancko. Rozhodovali: Vlk - Somoláni, Lieskovský, ŽK: Šulek – Diaz, Káčer, 1914 divákov

AS Trenčín:

Šemrinec – Čögley, Šulek, Lawrence, Skovajsa – El Mahdioui – Ubbink, Zubairu – Beridze, Janga (88. Čatakovič), Azango

MŠK Žilina:

Volešák – Kaša, Králik (33. Holúbek), Hancko – Chvátal, Káčer, Diaz (55. Cociuc), Škvarka, Mazáň – Mráz, Otubanjo (33. Špalek)

Futbalisti Trenčína si nečakane hladko 5:2 poradili v stretnutí 19. kola Fortuna ligy s druhým tímom tabuľky zo Žiliny. Už v 18. min viedli domáci 3:0, keď sa presadili holandskí legionári Ashraf Mahdioui, Desley Ubbink, aj reprezentant z ostrova Curacao Rangelo Janga. O minútu po treťom góle znížil Miroslav Káčer, ale veľký obrat sa nekonal. Tréner Žilinčanov Adrián Guľa sa pokúsil so zápasom niečo urobiť, už v prvom polčase vymenil dvoch hráčov a v 55. min si vyčerpal kvótu striedaní. Lenže výsledkom boli len ďalšie dva góly z kopačiek trenčianskych legionárov. V 68. min sa presadil Gruzínec Giorgi Beridze a o dve minúty na to druhýkrát Ubbink. V závere Hancko už len skorigoval výsledok. Trenčín bude zimovať na šiestej priečke, o bod pred Nitrou.​

[chooze:gallery;value:12280]