1:0
(0:0)
FK Senica
FK Senica
Gól: 90.+ Ofosu, ŽK: 80. A . Sloboda - 53. Cuadros, 55. Vaščák, 58. Chacón, 68. Zezinho, rozhodovali: Smolák - T. Mókoš, Barenčík

FC Spartak Trnava:

M. Vantruba - A. Kadlec, Martin Tóth, Godál, Janso - A. Sloboda, Pehlivan (73. Yilmaz) - Jirka (46. Ofosu), Vlasko, Čanturišvili (84. Brigant) - Egho

FK Senica:

D. Holec - J. Herrera, L. Lupták, Práznovský, Brašeň - Sarpei, Zezinho - Cuadros (75. Suchan), Ďungel (75. Richtárech), Chacón (86. Podhorin) - Vaščák

Gólom v druhej minúte nadstaveného času rozhodla Trnava o svojom najtesnejšom víťazstve 1:0 nad hosťami zo Senice v sobotňajšom stretnutí 21. kola futbalovej Fortuna ligy. Tri body pre vedúce mužstvo súťaže zabezpečil nemecký útočník Reagy Ofosu, ktorý do "slovenského Ríma" prestúpil počas zimnej prestávky z chorvátskeho mužstva NK Istra 1961. Trnavčania zvýšili víťazstvom svoj náskok na čele tabuľky na 11 bodov pred Slovanom Bratislava a Dunajskou Stredou.