Slovan zdolal Trnavu, nepovolil jej majstrovské oslavy v Bratislave

O titul - 7.kolo, sobota 28.04.2018, 20:30
ŠK Slovan Bratislava
2:1
(0:0)
FC Spartak Trnava
Góly: 49. Šporar, 68. Moha - 55. Godál (z pok. kopu), ŽK: 39. Ibrahim Rabiu, 69. Rundič, 85. Saláta, 90.+ Šulla - 11. A. Sloboda, 21. Pehlivan, rozhodovali: D. Sedlák - Peter Kováč, Galo

ŠK Slovan Bratislava:

Šulla - Čikoš, Bajrič, Božikov, Rundič - Ibrahim Rabiu, Nono, Holman (78. Saláta) - Hološko (64. Čavrič), Moha - Šporar (86. Vittek)

FC Spartak Trnava:

M. Chudý - A. Kadlec, Hladík, Godál, Čonka - Pehlivan (82. Yilmaz), A. Sloboda - Jirka (72. Vlasko), Egho, Čanturišvili (80. Brigant) - Ofosu

Futbalisti Slovana Bratislava nenechali oslavovať trnavský Spartak majstrovský titul na svojom ihrisku, keď ho zdolali 2:1 v sobotňajšom zápase 7. kola nadstavbovej časti skupiny o titul vo Fortuna lige. "Belasí" sa dostali do vedenia štyri minúty po prestávke, keď po centri Erika Číkoša pristála lopta na nohe Andraža Šporara a ten namieril presne. Už v 55. min bolo vyrovnané, Boris Godál premenil pokutový kop. Víťazný gól strelil v 68. min Moha po ďalšom kvalitnom centri Číkoša. Slovan je v tabuľke tretí o bod za Dunajskou Stredou. Trnava tri kolá pred koncom vedie o 7 bodov pred DAC.