Ružomberok po víťazstve nad Žilinou na čelo tabuľky

3:1
(1:1)
MŠK Žilina
MŠK Žilina
Góly: 62. a 67. Tandir, 3. Gál-Andrezly - 18. Kaša, bez kariet, rozhodovali: D. Sedlák - B. Hancko, Ádám, 1921 divákov

MFK Ružomberok:

Macík - Čurma, J. Maslo, Twardzik, Urdinov - Qose - E. Daniel (88. Kunca), D. Takáč, T. Kostadinov (82. Kmeť), Gál-Andrezly - Tandir (77. R. Kružliak)

MŠK Žilina:

D. Holec - Vallo, Kaša, Králik, Holúbek - Cociuc, Fazlagič, Škvarka - J. Mihalík (85. L. Jánošík), Boženík (72. Balaj), Sluka (85. Gamboš)

Futbalisti MFK Ružomberok zvíťazili v sobotňajšom derby v rámci 3. kola najvyššej slovenskej súťaže nad MŠK Žilina 3:1. Na rýchly gól domáceho Petra Gála-Andrezlyho z 3. min ešte dokázali žlto-zelení odpovedať, keď po rohovom kope skóroval obranca Filip Kaša, lenže v druhom polčase Ružomberčania definitívne prevážili zápas na svoju stranu vďaka Ismarovi Tandirovi z Bosny a Hercegoviny. Ten v druhom dejstve skóroval dvakrát v priebehu piatich minút a posunul Liptákov minimálne na jeden deň na čelo ligovej tabuľky.