FC Spartak Trnava
1:2
(1:1)
ŠK Slovan Bratislava
Góly: 45.+2 Bakoš - 42. Šporar, 78. Dražič. ŽK: Bakoš, Greššák, Čanturišvili, Kadlec - Apau, Dražič, Nono, De Kamps. Rozhodovali: Chmura - Benko, Kováč, 6346 divákov

FC Spartak Trnava:

Chudý - Kadlec, Hladík, Tóth, Oravec - Greššák (69. Kulhánek) - Jirka (87. Malecki), Rada (83. Miesenböck), Grendel, Čanturišvili - Bakoš

ŠK Slovan Bratislava:

Greif - Apau, Saláta, Bajrič, Suchockij - De Kamps (85. Savičevič) - Čavrič, Nono, Dražič (89. Laczkó), Moha - Šporar

V sobotňajšom šlágri 10. kola Fortuna ligy prehrali futbalisti úradujúceho slovenského majstra Spartaka Trnava s lídrom súťaže Slovanom Bratislava 1:2 a strácajú na neho priepastných 18 bodov. Už v 24. minúte hlavný rozhodca Pavol Chmura vykázal na tribúnu za protesty trénera domáceho Spartaka Radoslava Látala. Skóre najslávnejšieho slovenského derby otvoril v 42. minúte hosťujúci Andraž Šporar, v nadstavenom čase prvého polčasu vyrovnal Marek Bakoš. V 78. minúte rozhodol o víťazstve "belasých" Dejan Dražič.

Trnavu čaká vo štvrtok 4. októbra o 18.55 SELČ druhé vystúpenie v D-skupine Európskej ligy UEFA 2018/2019 na pôde Fenerbahce Istanbul.

[chooze:gallery;value:15809]