Novinky - 10.02.2019 08:30

Tatar nakopol motory a Andersenovej lapačke nedal šancu

Zdroj: huste.tv/youtube

Nočný program NHL okrem iného ponúkol aj konfrontáciu dvoch mužstiev z Original Six. Montreal Canadiens na domácom ľade privítal Toronto Maple Leafs a o niečo spokojnejší nakoniec mohli byť hokejisti vyznávajúci modro-biele farby. Štatisticky vyrovnaný zápas podľa všetkých ukazovateľov zlomili na svoju stranu v predĺžení a triumfovali výsledkom 4:3. Víťazný gól dával John Tavares, ale našinca potešil aj Tomáš Tatar.

Slovenský útočník dal už svoj sedemnásty gól v prebiehajúcom ročníku a v internej tabuľke strelcov "Habs" je na tom lepšie len Brendan Callagher. Tatar sa presadil na začiatku druhej tretiny, keď zo stredného pásma preletel až to tretiny Toronta a svoj švih umiestnil do ľavého horného rohu bránky Frederika Andersena.