Program

O službe

 

Huste.tv je prvá internetová televízia na Slovensku, ktorá vám už niekoľko rokov prináša to najlepšie zo sveta športu. V roku 2012 sa stránka dočkala veľkej zmeny. Nový responzívny dizajn umožňuje sledovať (okrem live prenosov) huste.tv na akomkoľvek zariadení od počítača, cez tablet až po mobil. Oslovujeme fanúšikov športu, pre ktorých máme pripravené športové prenosy z najvyšších slovenských súťaží (hokej, futbal, basketbal, volejbal, hádzaná, florbal, tenis,futsal a iné...), športové prenosy z európskych pohárových súťaží a mnoho ďalších. V platenej sekcii sú účastníci môžu pozrieť živé vysielanie detskej televízie TV Rik.

Zaplatiť za obsah môžete platbou cez SMS. Kľúčové slová pre odoslanie sms správ sú KREDIT, resp. iné špecifikované prevádzkovateľom. SMS s patričným kľúčovým slovom sa odosielajú na číslo 987. Za sms v cene 2 EUR s DPH účastník získa 30 JOJ Kreditov (JK) a môže za to pozerať živé vysielanie TV Rik počas doby 24 hodín od chvíle prihlásenia. Pre pozeranie je potrebná bezplatná registrácia.

Ak si účastník zvolí ako možnosť platenia za sledovanie TV Rik JK tak je po prihlásení vyzvaný na overenie tel. čísla na ktorom získal JK. Vloží cez formulár tel. číslo, ktoré bude následne overené v systéme. Ak sa na jeho čísle nachádza dostatočný počet kreditov na sledovanie živého vysielania tak dostane bezplatnú sms s overovacím kódom, ktorý vloží do formulára. Po úspešnom overení už bude takto overené číslo spárované s jeho registráciou a následne ak bude chcieť využiť JK, tak už nebude musieť robiť overovanie cez sms.

Pokiaľ na čísle nebude dostatočný počet JK, alebo nebudú žiadne JK, tak dostane na webe výzvu na zakúpenie JK. „Posli KREDIT na 987. Cena 2 Eur.“ Resp. „Volaj 0900 712 987. Cena 2 Eur.“ Po zakúpení JK opätovne prebehne proces autorizácie.

Od 15.12.2016 je každá platná sms, ktorou si účastník zakúpi 30JK zaradená do žrebovania o ceny v spotrebiteľskej súťaži 15 rokov TV JOJ. Podrobné pravidlá súťaže sú uverejnené na 15.joj.sk.